Trendyol – Moda & Alışveriş 3.23.0.374 latest app download – for android mobile

Trendyol – Moda Alveri 3.23.0.374 latest app download for android mobile

Free download Trendyol – Moda & Alışveriş 3.23.0.374 latest app download – for android mobile developed by KAKAKAKA latest file for android mobiles. download updated apks with fastest speed it’s totally free.

Version APP Required

3.23.0.374

Android 4.2+

Trendyol – Moda & Alışveriş 3.23.0.374 latest app download – for android mobile Trendyol Uygulaması ile Moda Her An Her Yerde Seninle!

Alışveriş keyfini bilgisayarla sınırlı tutma! Trendyol uygulamasını indirerek, modayı cebinde taşıyabilirsin. Markaların yeni sezon ürünleri, her güne özel kampanyalar ve başka hiçbir yerde bulamayacağın indirimler Trendyol mobil uygulaması gittiğin her yerde, istediğin her saatte seninle! Ayakkabıdan çantaya, elbiseden parfüme ihtiyacın olan ürünler artık cebinde!

Trendyol Mobil Uygulamada Neler Var?

İhtiyacın olan her şey var. Sezonun en trend ayakkabı ve botlarını, kombinlerin kurtarıcısı bootileri, yağmurlu havaların vazgeçilmezi çizmeleri en uygun fiyat ve çeşitle bulabileceğin yer tabii ki Trendyol mobil uygulaması. Soğuyan havaya şık ve casual çözümler arıyorsan; mont, hırka, sweatshirt, kazak, manto ve trikolar bir tık uzağında. Sportif stilinin olmazsa olmazları; spor ayakkabı, tayt, spor çantası, bere, polarlar da mobil uygulamasında seni bekleyenler arasında. Davetler, gece gezmeleri, düğünler hız kesmeden devam ediyorsa, özel koleksiyon gece elbiseleri, kısa ya da uzun boy elbiseler seçim yapmanı bekliyor. Kombini tamamlamaya yardımcı olacak ayakkabı, çanta ve ceketlere de göz atmayı sakın unutma! Evde de moda benimle diyorsan içini ısıtacak en cool pijamalar, patik ve çoraplar Trendyol Mobil uygulamasında! Kışın üşütmeyeyim ama tarzımdan da ödün vermeyeyim diyorsan her stile uygun kaşkol, deri ceket, şapka ve bereler cebinde!
Ayrıca ev dekorasyonundan, bebek alışverişine, kozmetikten kişisel bakıma birçok kategoride de yüz binlerce ürün cebinde.

Trendyol mobil uygulamasını indir, Koton, Mango, Adidas, Nike, Mavi, Lcw, Burberry, Hotiç, Avon, Converse, Levis, Vakko, Yargıcı, Micheal Kors, Carters, Soobe ve Gucci gibi sevdiğin markaların sana özel indirim ve kampanya fırsatlarını sakın kaçırma!

Binlerce Marka!

Lcw, Koton, Mango, Nike, Hotiç, Derimod, New Balance, Lacoste, Twist, Yargıcı, Vakko, Nine West, Mothercare, GAP, Divarese, Converse, Levi’s, Burberry, Louis Vuitton, Gucci, Michael Kors, Soobe, Carter’s, U.S. Polo Assn. ve çok daha fazlası!

Yüzlerce Kategori!

Ayakkabı, Bere, Bootie, Bot, Ceket, Çanta, Çizme, Çorap, Deri Ceket, Hırka, Kaban, Kaşkol, Kazak, Manto, Mont, Patik, Pijama, Polar, Sweatshirt, Şapka, Tayt, Trençkot, Triko, Yağmurluk, Elbise, Abiye Elbise, Spor Ayakkabı, Sırt Çantası ve çok daha fazlası!

Hızlı ve Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile bilgilerin güvence altında! Kartını kaydet, alışverişin keyifli ve kolay olsun!

Sevdiğin Markalarda Büyük İndirimler

Trendyol Mobil uygulaması ile Koton, Hotiç, Nike, Adidas, GAP, Mavi, İpekyol, Mango ve sevdiğin tüm markalar cebinde, sana özel indirimlerle keyfin yerinde!

Her Gün Binlerce Yeni Ürün

Elbise, ayakkabı, aksesuar, çanta, güneş gözlüğü, saat, abiye elbise, spor ayakkabı ve onlarca kategoriden binlerce ürünün hepsi burada. Seçim senin! Nerede olursan ol! Göz at, beğen ve satın al! Bu kadar kolay!

24 Saatte Kargo Fırsatı

Sabah al, express kargon ertesi gün kapına gelsin! Görenler hayret etsin!
With Trendyol Application Fashion is with You Anywhere, Any Moment!

Keep your shopping limited with your computer! By downloading Trendyol application, you can carry fashion in your pocket. Brand new season products, special offers for every day and discounts you won’t find anywhere else Trendyol mobile app is with you wherever you go, at any time! The products you need from shoes to bags, clothes and perfumes are now in your pocket!

What is Trendyol Mobile Application?

You have everything you need. Trendyol is the place where you can find the most trendy shoes and boots of the season, boots of the combi boilers, the indispensable boots of rainy weather with the most reasonable price and variety. If you are looking for stylish and casual solutions to the cooling air; coats, cardigans, sweatshirts, sweaters, coats and knitwear are a click away. Sporty style is a must; sports shoes, tights, duffel bag, beret, fleece is also among those waiting for you in the mobile application. If invitations, night trips, and weddings continue without slowing down, special collection evening dresses, short or long dresses are waiting for you to choose. Don’t forget to take a look at the shoes, bags and jackets that will help you complete the boiler! If you say fashion with me at home the most cool pajamas, booties and socks that will heat the inside Trendyol Mobile app! If you say I don’t catch a cold in winter, but don’t compromise my style, a scarf, leather jacket, hat and cap for every style is in your pocket!
In addition, home decoration, baby shopping, cosmetics, personal care in many categories in the pocket of hundreds of thousands of products.

Download Trendyol mobile app, Koton, Mango, Adidas, Nike, Blue, Lcw, Burberry, Hotiç, Avon, Converse, Levis, Vakko, Judge, Michael Kors, Carters, Soobe and Gucci you special discounts and campaigns for your favorite brands Do not miss the opportunities!

Thousands of Brands!

Lcw, Koton, Mango, Nike, Hotich, Derimod, New Balance, Lacoste, Twist, Judge, Vakko, Nine West, Mothercare, GAP, Divarese, Converse, Levi’s, Burberry, Louis Vuitton, Gucci, Michael Kors, Soobe, Carter’s, BASE Polo Assn. and much more!

Hundreds of Categories!

Shoes, Beanie, Bootie, Boots, Jackets, Bags, Boots, Socks, Leather Jackets, Cardigans, Coats, Scarfs, Sweaters, Coats, Coats, Booties, Pajamas, Fleece, Sweatshirts, Hats, Tights, Trench Coats, Knitwear, Raincoats, Dresses , Evening Dresses, Sports Shoes, Backpack and much more!

Fast and Secure Shopping

Secure your information with SSL Security Certification! Save your card, get your shopping enjoyable and easy!

Big Discounts on the Brands You Love

With Trendyol Mobile application, Koton, Hotiç, Nike, Adidas, GAP, Blue, İpekyol, Mango and all your favorite brands in your pocket, you can enjoy special discounts!

Thousands of New Products Each Day

Dresses, shoes, accessories, bags, sunglasses, watches, evening dresses, sneakers and thousands of products from dozens of categories are all here. The choice is yours! Wherever you are! Browse, like and buy! It’s that easy!

24-Hour Shipping Opportunity

Take it in the morning, express cargo to the door the next day! Be amazed!

Yenilikler Devam Ediyor!

Alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirmek için; birçok geliştirme yaptık!!

Hesabım altına eklediğimiz Değerlendirmelerim menü adımıyla satın aldığın ya da iade ettiğin ürünleri kolayca değerlendirebilirsin ve daha önceki değerlendirmelerini değiştirebilirsin.
Ürününü iade için kargoya verdiysen, Sipariş Detay sayfasından kolayca takip edebilirsin.

Görüşlerin bizim için çok değerli.
Uygulama ile ilgili tüm önerilerini [email protected] adresine gönderebilirsin.

Last Updated Totall Installs

2019-09-06

10,000,000+

Whats New
kaka
APP Rating: 9.0 | Votes: 100801
DOWNLOAD

Leave a Reply

Your email address will not be published.